Impreza pod namiotem

Impreza pod namiotem? Nie, nie chodzi tu o kameralna spotkanie ze znajomymi podczas letniego wypadu pod namiot na Mazury, ale o wielką, zakrojoną na szeroką skalę imprezę, w której udział bierze co najmniej kilkadziesiąt osób. Pomysł wydaje się tyleż zuchwały, co nierealny, jednak w praktyce okazuje się, że imprezy pod namiotem są świetną alternatywą dla tradycyjnych przyjęć w hotelowych salach bankietowych i restauracjach.

a

Hale namiotowe są doskonałą propozycją dla wielkich firm i fabryk, które organizują służbowe bankiety i imprezy integracyjne. Dlaczego? Dlatego, że do ich rozłożenia wystarczy jedynie wolna przestrzeń i oczywiście niewielka w stosunku do rezerwacji kompleksu – opłata. Dodatkowo otrzymujemy znakomitą możliwość świętowania na łonie natury, co latem jest doskonałym urozmaiceniem uroczystości. Na garden party możemy bowiem zorganizować grilla, piknik i wiele atrakcji, które nie były możliwe do spełnienia pod dachem. Hala na imprezę to także łatwość i szybkość montażu a po skończonym przyjęciu – demontażu.

Stylowo i elegancko w namiocie? Czemu nie!

Nowoczesne hale namiotowe w niczym nie przypominają tradycyjnych namiotach. Są to wielkie dochodzące nawet do 10 metrów szerokości i 12 metrów długości zadaszone pomieszczenia, wyposażone we własną podłogę (podłoga z tworzywa sztucznego lub drewniana – do wyboru), w których można z powodzeniem zainstalować zarówno profesjonalne oświetlenie jak i nagłośnienie. Namioty są budowane na stelażach i powleczone elegancką białą tkaniną, co sprawia, że budowla wygląda imponująco i stylowo. Tkanina jest na tyle szczelna, że w powodzeniem można także zainstalować w namiocie klimatyzatory lub ogrzewanie. Jest to zatem propozycja na organizację imprez przez cały rok. Dodatkowo istnieje opcja instalacji namiotu bez ścian bocznych, co doskonale sprawdza się w przypadku letnich imprez plenerowych, podczas których goście wędrują pomiędzy namiotem a miejscem do tańca pod gołym niebem czy basenem.

b

Koszty wypożyczenia hali namiotowej i montażu oraz demontażu nie są małe, jednakże w porównaniu z kosztami za wynajem sali bankietowej w hotelu lub domu weselnym – niezwykle konkurencyjne. A to z kolei sprawia, że oprócz imprez firmowych coraz częściej hale namiotowe wybierane są na przyjęcia weselne. Jest to duże udogodnienie i z pewnością pomysł na oryginalne i nietuzinkowe wesele.

One thought on “Impreza pod namiotem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *