Kilka skutecznych rodzajów reklamy

Reklama jest nieodłącznym elementem każdej działalności. Oferując jakiś produkt lub usługę musimy to ogłosić, a do tego służy właśnie reklama. Reklamować można się na różny sposób. Każdy będzie miał jakiś pozytywny skutek, ale najlepiej jest uderzyć na wielu frontach. Ograniczanie się do jednego sposobu reklamy jest jak obcinanie klientów, którzy tak naprawdę mogliby przyjść. Dobrą reklamę zapewnia już profesjonalne podejście do klientów. Wiadome, że gdy klient będzie zadowolony z naszych usług to poleci je przy najbliższej okazji rodzinie i znajomym. Jeżeli tylko firma prowadzi działalność w miarę ogólną, to taki nowy klient może się zjawić w ciągu następnego miesiąca.

Ulotki

Wystarczy przejść się ulicami takiego miasta jak Kraków czy Warszawa aby nazbierać co najmniej 10 różnych ulotek. Kierując się tymi ulicami zazwyczaj mamy punkt docelowy i nie interesuje nas nic co spotkamy po drodze. Dlatego w najlepszym wypadku ulotki lądują w najbliższym koszu. To oczywiście prosta teoria wśród przeciętnego obywatela. Przez ulice miast przewijają się dziennie tysiące różnych ludzi. Być może sto osób wrzuci ulotkę do kosza, ale kolejna weźmie ją, przeczyta i skorzysta z naszej oferty. Łatwo można przeliczyć, że na tak dużą ilość osób, zawsze znajdzie się ktoś, kogo nasza oferta zainteresuje. Dlatego warto zainwestować w ulotki, zwłaszcza że są one bardzo tanie, a zatrudnienie jednego pracownika, który będzie je roznosił to także mały wydatek.

ulotka (pixabay.com)

Akcja promocyjna

Wiele firm nie oszczędza na środkach i organizuje akcje promocyjne. W większości przypadków takie akcje promocyjne zwracają się kilkukrotnie więc okazuje się, że warto je urządzać. Muszą one być zaplanowane perfekcyjnie, by przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych klientów. Dlatego stosuje się kilka prostych zabiegów. Podstawą jest obniżenie cen na pewien okres, a zazwyczaj jest to kilka dni lub tydzień. Do tego dochodzą liczne prezentacje, konkursy, a nawet poczęstunek i darmowe produkty. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług Agencja hostess Rzeszów Shepromotion.pl. Atrakcyjne hostessy przyciągają większą liczbę zainteresowanych i pomogą w ten sposób reklamować nasze oferty. Do tego będą w stanie obsłużyć jeszcze większą liczbę klientów i pomóc im w wyborze. Warunkiem jest tylko dokładne przygotowanie hostess do pełnionej funkcji i posiadanie sporej ilości gotówki, bo nie są to tanie usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *