Fundacja Sensor z nowej strony!

Fundacja Sensor z nowej strony!

Miło Was gościć na wciąż jeszcze pachnącej świeżością nowej stronie internetowej naszej Fundacji! Nie byłoby jej jednak bez wielkiego, bezinteresownego wsparcia ze strony (wymieniłbym tu osoby zaangażowane) – przyjaciół z firmy Objectivity, którzy w ekspresowym tempie i na mega profesjonalnym poziomie postawili nam tą piękną, nowoczesną witrynę.

Jesteśmy ciekawi jak się na niej odnajdujecie, więc każda Wasza opinia i dobre lub krytyczne słowo odbierzemy z szacunkiem i życzliwością! Piszcie do nas śmiało – namiary znajdziecie w zakładce Kontakt.

Dzięki nowym funkcjonalnościom chcemy prosto i czytelnie przedstawić Wam naszą Ofertę oraz możliwości Współpracy, a także bezpośredniego Wsparcia Fundacji. Szczególnie polecamy Waszej uwadze największy projekt i najwspanialsze wyzwanie w naszej historii, czyli akcję “Zbieramy na Egzoszkielet!”.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się co za gagatki stoją za Fundacją Sensor – koniecznie sprawdźcie zawartość sekcji Nasz zespół. Wszyscy razem i każdy z osobna – stanowimy jakościowy, kreatywny i zaangażowany na rzecz otwartości i dostępności kolektyw. 

Zapraszamy do częstych odwiedzin i polubienia naszych profili na social mediach!