Symulacje niepełnosprawności z Fundacja Katarynka w Sektor 3 dla Fundacji Między Nami 5 kwietnia 2022 roku.

Symulacje niepełnosprawności z Fundacja Katarynka w Sektor 3 dla Fundacji Między Nami 5 kwietnia 2022 roku.
Na jasnym tle napis „Let's open to the others" oraz logotypy Fundacja Sensor, Fundacja Katarynka, Fundacja Między Nami. Trzy zdjęcia umieszczone obok siebie przedstawiające osoby uczące się jeździć na wózkach, na przeciwko siebie, z asystentem, dwie osoby jadą w tą samą stronę.
kilka zdjęć z 🧑‍🦽 symulacji niepełnosprawności👩‍🦯🧏‍♂️🦻
w ramach projektu „Let’s open to the others” Wymiany 👨‍👩‍👧‍👦 Młodzieży Programu Erasmus+ wraz z Fundacja Katarynka
Gościnnie 5 krajów: 🇱🇹 Litwa, 🇦🇩 Mołdawia, 🇵🇱 Polska, 🇷🇴 Rumunia i 🇹🇷 Turcja
👉 Projekt ma na celu zwiększenie kompetencji i mobilności młodych osób w kontekście ich późniejszych szans na rynku pracy.
Dotyczy też poznawania innych kultur i zwiększania otwartości na odmienność i różnorodność oraz integracji społecznej i europejskiej.
👉 Celem projektu jest przybliżenie uczestnikom świata i problemów osób ze środowisk wykluczonych społecznie, przełamywanie barier oraz zdobywanie doświadczeń we wzajemnej współpracy. Młodzież uczestniczy w spotkaniach z osobami doświadczającymi wykluczenia, animacjach, warsztatach, symulacjach, wizytach studyjnych itp. Podejmują też tematykę uchodźców jako ekstremalnej formy wykluczenia społecznego, a także biorą udział w akcjach społecznych na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Na jasnym tle napis „Let's open to the others" oraz logotypy Fundacja Sensor, Fundacja Katarynka Fundacja Między Nami. Widoczne uśmiechnięte osoby stojące na przeciwko siebie pokazujące dłońmi litery alfabetu języka migowego.
W jednej ramce na jasnym tle napis „Let's open to the others" oraz logotypy Fundacja Sensor, Fundacja Katarynka Fundacja Między Nami. W górnej części wiele osób zakłada opaski na oczy i trzyma białą laskę, na dole osoby idące z białą laską oraz asystenci.