Zbieramy na Egzoszkielet!

Zbieramy na Egzoszkielet!

Nie wiemy czy wiecie, ale dzieją się rzeczy wielkie. Otóż w 2021 roku postawiliśmy sobie wielki cel – uzbierać astronomiczną kwotę na zakup najnowocześniejszego, najbardziej intuicyjnego w obsłudze i najlepiej dostosowanego do rehabilitacji przenośnego bionicznego szkieletu z siłownikami, które umożliwiają poruszanie się w pozycji pionowej osób leżących lub na wózkach! Całe poprzednie zdanie wydaje się kosmiczne, ale i sam kosmos nigdy nie był bardziej w ludzkim zasięgu niż obecnie – prawda Elon?

Do rzeczy – ta niesamowita “zabawka”, rodem z filmu Si-Fi, nazywa się “Ekso GT/NR” i stanowi kompletny program neurorehabilitacyjny. Na poniższym filmie możecie zobaczyć jakie cuda wyczyniają z jego pomocą osoby (w tym Łukasz – nasz Prezes), które całymi latami nie mogły stanąć na własnych nogach. 

Jeszcze bardziej do rzeczy – zbieramy kasę. Wielką kupę kasy potrzebną za zakup tego sprzętu, który będziemy wykorzystywać na rzecz reedukacji chodu każdego, kto się do nas zgłosi. Dajemy sobie na tą zbiórkę cały 2021 rok, więc pewnie jeszcze o naszej akcji usłyszycie! 

Jeśli już teraz jesteście gotowi dać od siebie małą cegiełkę, kabelek, zaworek czy śrubkę – które finalnie pozwolą zmaterializować egzoszkielet – dorzućcie się do zbiórki prowadzonej przez nas na portalu zrzutka.pl. Wiele tysięcy osób czeka na możliwość spojrzenia w oczy swoim najbliższym.